DUK

Buhalterio pagalba ūkyje. Ar ji reikalinga?

Šiuolaikinėje visuomenėje tik profesionaliai atlikdami savąsias kompetencijas atitinkančius darbus, galime būti konkurencingi ir sėkmingi. Todėl laikomės principo, kad už ūkinę veiklą turi būti atsakingas savo srities ūkio profesionalas, o už mokesčių skaičiavimą ir finansines ataskaitas – kompetetingas finansininkas.

Dvejybinė buhalterija – ar ji būtina

Esant PVM mokėtojui, yra privaloma dvejybiniu įrašu pagrįsta buhalterija, kuomet be profesionalaus buhalterio išsiversti sunku. Šiuo atveju jau reikia skirti pajamas nuo įplaukų, sąnaudas nuo išlaidų. Taip pat atsiranda pelno nuostolio ataskaitų, balanso, pinigų srautų ataskaitų poreikis. Be to nuo 2020m. Lietuvos žemės ūkio ministerija, norėdama turėti galimybes palyginti verslo rezultatus tiek juridinių asmenų, tiek ir ūkininkų, veikiančių pagal individualią veiklą, įveda privalomą dvejybinio įrašo apskaitą visiems registruotiems ūkiams. Todėl patariame ruoštis bendradarbiavimui su savo buhalteriu jau dabar.

Kiek kainuoja?

Paprastai buhalterinių paslaugų kaina priklauso nuo ūkinių (finansinių įvykių) operacijų skaičiaus – pardavimų/pirkimų skaičiaus, darbuotojų skaičiaus, pakuočių apskaitos, PVM ataskaitų, ilgalaikio turto kiekio ir pan.

Mūsų paslaugų kainos prasideda nuo 40Eur/mėn

Noriu bendradarbiauti, nuo ko pradėti?

Pirmiausia susipažinkime. Galite kreiptis telefonu ar el.paštu. Aptarę ūkio veiklą ir reikalingos apskaitos pobūdį, sutarsime kainą. Pasirašius sutartį, jeigu yra tam poreikis, galima daryti Sodros, VMI, GPAIS įgaliojimus ir pradėti bendradarbiavimą.